KONST / Litografier / Färglitografi 10335009
*
nr 1033 5009
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Lisa Netz (f. 1936), 17/250, motivet: 58x47
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 18:47:03
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lisa netz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:48
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51
*
Lisa Netz
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
nr 1033 5009
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Lisa Netz (f. 1936), 17/250, motivet: 58x47
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lisa netz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16 -
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:48 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51